سند راهبردی توسعه پژوهش و آموزش عالی قرآنی بررسی شدبیست و ششمین کمیسیون توسعه پژوهش و آموزش عالی قرآنی کشور با حضور وزیر علوم به منظور بررسی این سند برگزار شد.

به گزارش ایسنا، دکتر ابوالفضل خوش‌منش دبیر کمیسیون توسعه پژوهش و آموزش عالی قرآنی کشور با اشاره به اهمیت این سند و فرآیندی که برای تدوین آن طی شده است، اظهار کرد: در این جلسه مقرر شد پیشنهادهای اعضا در دبیرخانه کمیسیون جمع‌بندی و تا حد امکان اعمال شده و نسخه اصلاحی سند به کمیسیون ارسال شود.

در این جلسه که با حضور معاونان آموزشی، پژوهش و فناوری، اداری مالی و مدیریت منابع وزارت علوم، دبیر شورای توسعه فرهنگ قرآنی و رئیس مرکز فرهنگ و معارف قرآن کریم برگزارشد، سند راهبردی توسعه پژوهش و آموزش عالی قرآنی کشور مورد بررسی قرار گرفت.

همچنین مقرر شد سند نهایی در کارگروه ویژه‌ای بررسی و پس از تأیید به عنوان مصوبه کمیسیون برای تصویب نهایی به شورای توسعه فرهنگ قرآنی ارسال شود.

در انتهای این نشست دکتر مسعود برومند معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم، به عنوان رئیس جدید کارگروه توسعه پژوهش قرآنی معرفی شد و از خدمات دکتر وحید احمدی رئیس قبلی این کارگروه تقدیر شد.

به گزارش اداره روابط عمومی وزارت علوم، مطابق آیین‌نامه کمیسیون، فعالیت‌های تخصصی کمیسیون در قالب دو کارگروه اصلی توسعه آموزش عالی قرآنی و توسعه پژوهش قرآنی راهبری می‌شود. این کارگروه‌ها به ترتیب با ریاست معاون آموزشی و معاون پژوهش و فناوری وزیر علوم تشکیل می‌شوند.

انتهای پیام

منبع: خبرگزاری ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *