سیزدهمین همایش دانشجویی “تازه‌های علوم بهداشتی” برگزار می‌شود/آخرین مهلت دریافت چکیده مقالاتسیزدهمین همایش دانشجویی “تازه‌های علوم بهداشتی کشور” سوم اردیبهشت ۱۳۹۹توسط بسیج دانشجویی و دانشکده بهداشت و ایمنی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برگزار می‌شود.

به گزارش ایسنا، همایش دانشجویی تازه های علوم بهداشتی کشور با شعار «دانشــجوی کارآفرین؛ نماد پویایی سلامت» در هفت محور اصلی بهداشت حرفه‌ای و ایمنی کار، بهداشت عمومی، بهداشت محیط، ارگونومی، مدیریت سلامت، ایمنی و محیط زیست، سلامت در بلایا و فوریت ها و اپیدمیولوژی برگزار خواهد شد.

در سیزدهمین همایش دانشجویی تازه‌های علوم بهداشتی کشور جدیدترین مباحث و موضوعات مرتبط با رشته‌های حوزه بهداشت بهداشت حرفه‌ای، بهداشت محیط، بهداشت عمومی، اپیدمیولوژی، مدیریت خدمات بهداشتی و آموزش بهداشت مطرح می‌شود و در کنار مقالات علمی سخنرانی و پوستر، شرکت‌های دانش‌بنیان و کارآفرین، متخصصین کارآفرینی در حوزه سلامت و واحدهای فناوری فعال در زمینه علوم بهداشتی و سلامت گروه های مختلف جامعه در سراسر کشور نیز فرصت ارائه خدمات، توانمندی‌ها و قابلیت‌های خود را دارند.

هیئت‌رئیسه این همایش از تمامی متخصصان، صاحب‌نظران، اعضای هیئت‌علمی دانشگاه‌ها و دانشجویان و همچنین شرکت‌های دانش‌بنیان و کارآفرین و واحدهای فناور دعوت به عمل می‌آورند تا با حضور و شرکت در همایش در احیا و اعتلای جایگاه رشته‌های حوزه بهداشت در کشور تأثیرگذار باشند.

مقالات این همایش در سه مرحله توسط متخصصین رشته‌های بهداشت، داوری و درنهایت به‌صورت پوستر یا سخنرانی ارائه خواهند شد.

همچنین مهلت دریافت چیکده مقالات این همایش ۱۳فروردین ۱۳۹۹به پایان می‌رسد و گواهی این همایش همراه با امتیاز بازآموزی توسط معاونت پژوهشی دانشگاه علوم پزشکی صادر می‌شود.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی، در دوازدهمین دوره این همایش که در ۱۱اردیبهشت‌ماه سال ۱۳۹۸برگزار شد، تعداد ۶۷۲مقاله از ۳۳استان کشور به همایش ارسال شد و در مجموع ۴۵۰نفر از فعالان و دانشجویان حوزه علوم بهداشتی از سراسر کشور در این همایش شرکت کردند.

انتهای پیام

منبع: خبرگزاری ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *