شاخص پژوه حق صدور مدرک تحصیلی نداردوزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: پژوهشگاه شاخص پژوه منحل شده است و اجازه پذیرش دانشجو ندارد.

به گزارش ایسنا، منصور غلامی پیش از ظهر امروز (سه شنبه، ۱۸ تیر) در حاشیه چهارمین اجلاس هیئت امنایی بنیاد علمی اکو و پنجمین نشست کمیته اجرایی آن در پاسخ به سوال خبرنگار ایسنا، در خصوص حضور پژوهشگاه شاخص پژوه در دانشگاه اصفهان در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: شاخص پژوه منحل شده و از دید وزارت علوم هیچکس حق تحصیل در این مؤسسه را ندارد.

وی تاکید کرد: تحصیل در این مرکز بدون مجوز قانونی از سوی وزارت علوم تخلف است.

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با بیان اینکه این مؤسسه حق ارائه مدرک ندارد، تصریح کرد: این مؤسسه منحل شده است، و امکان فعالیت آن وجود ندارد و مسئولان شاخص پژوه باید جوابگو باشند.

غلامی تاکید کرد: تنها ساختمان این مؤسسه در داخل دانشگاه اصفهان است و متأسفانه ساختمان را نمی‌توان با جرثقیل از دانشگاه انتقال داد، اما این مؤسسه حق پذیرش دانشجو و ارائه مدرک ندارد.

به گزارش ایسنا، پژوهشگاه شاخص پژوه از سال ۹۱ مشغول جذب و پذیرش دانشجو بود که در سال ۹۵، مجوز فعالیت این پژوهشگاه از سوی وزارت علوم باطل و این پژوهشگاه منحل شد، اما کماکان در ساختمانی که در سال ۹۱ از دانشگاه اجاره کرده و در تصرف آنهاست، مستقر است و این محل را تخلیه نکرده‌اند.

انتهای پیام

منبع: خبرگزاری ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *