فراخوان انتخاب رساله‌ها و پایان‌نامه‌های برتر در زمینه “الگوی اسلامی ایران پیشرفت”مرکز “الگوی اسلامی ایران پیشرفت” با هدف تشویق دانشجویان نسبت به پرداخت به موضوع الگوی پیشرفت، همزمان با برگزاری دوازدهمین “کنگره پیشگامان پیشرفت”، از رساله‌ها و پایان‌نامه‌های برتر مرتبط با الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت پس از داوری با اهدای جوایز قدردانی به عمل می‌آورد.

به گزارش ایسنا، بر این اساس از آن دسته از دانش آموختگان مقاطع مختلف کارشناسی ارشد، دکتری و معادل حوزوی واجد شرایط یا آن دسته از دانشجویان دانشگاهی و طلاب حوزه‌های علمیه که موضوع رساله و پایان‌نامه آن‌ها در زمینه پیشرفت بوده و از سال ۱۳۹۱ تا ۱۳۹۷ دفاع شده است و مایلند رساله یا پایان‌نامه آنان در مرکز الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت مورد ارزیابی قرار گیرد، تقاضا می‌شود از طریق سامانه مربوطه ثبت‌نام و آمادگی خویش را اعلام کنند.

رساله‌ها و پایان‌نامه‌هایی که در فرآیند داوری اولیه مورد پذیرش قرار گیرند، در نمایشگاهی که در روز برگزاری “کنگره پیشگامان پیشرفت” برپا خواهد شد، در معرض دید شرکت‌کنندگان قرار خواهند گرفت.

از نویسندگان رساله‌ها و پایان‌نامه‌هایی که در فرآیند داوری نهایی به عنوان برتر انتخاب شوند در روز برگزاری کنگره با اهدای جوایز نقدی قدردانی خواهد شد.

آخرین مهلت ارسال اطلاعات پایان‌نامه‌ها و رساله‌ها، ۲۰ آبان ماه ۱۳۹۷ تعیین شده است.

شرایطی نیز برای علاقمندان در نظر گرفته شده است، از جمله آن که موضوع پایان‌نامه حداقل با یکی از محورهای زیر ارتباط داشته باشد:

۱ – تجارب

۲ – موانع و ظرفیت‌های پیشرفت

۳ – مبانی اسلامی پیشرفت

۴ – تاریخ و تمدن ایرانی اسلامی

۵ – روش‌شناسی تدوین و تحقق الگو

۶ – افق‌های پیشرفت: آینده‌شناسی الگو

همچنین باید از تاریخ دفاع رساله یا پایان‌نامه بیش از هفت سال نگذشته باشد و چکیده پایان‌نامه و رساله به صورتی تهیه شود که قابلیت داوری اولیه را داشته باشد. علاوه بر این لازم است آمادگی ارائه متن پایان‌نامه و رساله پس از درخواست این مرکز وجود داشته باشد.

به گزارش ایسنا، این کنگره 22 آذر ماه سال جاری در چهار بخش “مقالات علمی کوتاه”، “ادبیات پیشرفت” (شعر،داستان کوتاه و …) ، “وب‌نویسی و شبکه‌های اجتماعی” و “آثار تصویری”(عکس،فیلم کوتاه و پویانمایی) در تهران برگزار می‌شود.

انتهای پیام

منبع: خبرگزاری ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *