فراخوان دومین دوره جشنواره پایان‌نامه‌های برتر ایران منتشر شددومین دوره جشنواره پایان‌نامه‌های برتر ایران (جایزه ویژه پروفسور حسابی) برای شرکت و ارسال آثار فراخوان داد.

به گزارش ایسنا، جشنواره پایان‌نامه‌های برتر ایران با هدف نزدیک کردن پایان نامه‌های دانشگاهی، مقالات علمی، طرح‌های پژوهشی و کتاب‌های علمی به نیازهای واقعی کشور و حرکت در مسیر سند چشم انداز پیشرفت ایران همچنین انعکاس دستاوردهای جامعه علمی، آموزشی و صنعتی کشور، داوری و بررسی پایان نامه‌های انجام شده در دانشگاه‌های ایران و در نهایت گردآوری و انتشار برترین پایان نامه‌های انجام شده در دانشگاه‌های ایران در یک مجموعه واحد و به صورت منظم و دوره‌ای برگزار می‌شود.

این جشنواره در تمامی رشته‌های دانشگاهی اقدام به بررسی و درجه بندی پایان نامه‌ها، پروپوزال‌ها، طرح‌های پژوهشی، مقالات علمی، کتاب‌های علمی و دیگر تألیفات علمی می‌کند.

مجموعه آثار جشنواره پایان نامه‌های برتر ایران در پایگاه اینترنتی جشنواره به نشانی www.fopb.fseas.ir و همچنین در پایگاه استنادی ملی ایران به نشانی www.inccr.ir نمایه سازی می‌شود.

علاقمندان برای شرکت در این جشنواره باید یک خلاصه ۱۰ تا ۲۰ صفحه‌ای از اثر خود را طبق فرمت استاندارد جشنواره، آماده سازی کرده و از طریق وب‌سایت جشنواره به نشانی www.fopb.fseas.ir یا ایمیل جشنواره به نشانی hesabifestival@gmail.com ارسال کنند.

بنا بر اعلام روابط عمومی دانشگاه تربیت مدرس، جشنواره پایان نامه‌های برتر ایران (جایزه ویژه پروفسور حسابی) در انتهای هر ترم تحصیلی دانشگاهی با مشارکت دانشگاه‌ها، مراکز علمی معتبر و طیف وسیعی از اساتید و دانشجویان دانشگاه‌های ایران برگزار می‌شود. اولین دوره جشنواره پایان نامه‌های برتر ایران در آبان ماه ۹۷ برگزار شد.

انتهای پیام

منبع: خبرگزاری ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *