مدیرکل دفتر حمایت و پشتیبانی امور پژوهشی و فناوری منصوب شددکترعبدالساده نیسی به سمت مدیرکل دفترحمایت و پشتیبانی امور پژوهشی و فناوری منصوب شد.

به گزارش ایسنا، دکترمسعود برومند، معاون پژوهش‌وفناوری وزیر  علوم با صدور حکمی دکترعبدالساده نیسی را به سمت مدیرکل دفترحمایت و پشتیبانی امورپژوهشی و فناوری این وزاتخانه منصوب کرد.

متن حکم به شرح ذیل است: 

“باعنایت به تجربه و تخصص جناب‌عالی در حوزه پژوهش و فناوری، به موجب این حکم از تاریخ ۱۸/‏۰۱/‏۱۳۹۷‬ به سمت “مدیرکل دفترحمایت و پشتیبانی امورپژوهشی و فناوری” منصوب می‌شوید.

باتوجه به ماموریت مهم وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در توسعه فرآیند نوآوری، حمایت، پشتیبانی و گسترش زیرساخت‌های پژوهش و فناوری و کارآفرینی از طریق ایجاد نظام‌های هماهنگ و منسجم، از جناب‌عالی انتظار می رود تمام توان و تلاش خود و مجموعه معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه‌ها، پژوهشگاه‌ها، پارک‌های علم و فناوری و مراکز رشد را به کار گیرید تا به فضل الهی، امور تسهیل و ماموریت‌های سازمانی با موفقیت اجرا شود.

بدین منظور، برنامه‌ریزی و نظارت، ایجاد نظم سازمانی و روان سازی نظام های اجرایی از طریق ارتقای فضای کار گروهی و ایجاد انگیزه در نیروی انسانی از ماموریت های جدید آن مدیریت است، که جناب‌عالی برای انجام آن از اختیارات لازم برخوردارید، امید است با لطف و عنایت پروردگار در انجام امور محوله پیروز باشید.

دکتر عبدالساده نیسی، عضو هیات علمی و دانشیار گروه ریاضی دانشکده علوم ریاضی و رایانه دانشگاه علامه طباطبائی است. وی در سال ۱۳۴۷ در روستای ابوحمیظه واقع در کیلومتر ۵ سوسنگرد متولد شد.

وی فارغ التحصیل دوره دکتری ریاضی کاربردی (شاخه معادلات دیفرانسیل جزئی) دانشگاه علم و صنعت ایران است، همچنین مدارک کارشناسی و کارشناسی ارشد خود را به ترتیب در رشته ریاضی کاربردی در کامپیوتر از دانشگاه صنعتی امیرکبیر و ریاضی کاربردی را از دانشگاه علم و صنعت ایران کسب کرده است.

دکتر نیسی حدود ۳۲ مقاله منتشر شده در مجلات علمی پژوهشی داخلی و بین‌المللی، بالغ بر ۵۷ مقاله چاپ شده در مجموعه مقالات همایش‌ها و کنفرانس‌های ملی و بین‌المللی، ۶ عنوان کتاب تألیف و ترجمه شده، ۷ طرح پژوهشی، راهنمایی و مشاوره بیش از ۵۵ پایان‌نامه کارشناسی ارشد و رساله دکتری تخصصی، مجری و مدرس کارگاه بین‌المللی بین دانشگاه علامه طباطبائی و دانشگاه پادوای ایتالیا را در کارنامه پژوهشی خود دارد.

وی از تاریخ آذرماه ۹۲ تاکنون به عنوان مدیرکل امور پژوهشی دانشگاه علامه طباطبائی و پیش از آن فعالیت در سمت‌هایی نظیر معاون اداری مالی و دانشجویی دانشکده اقتصاد دانشگاه علامه طباطبائی، معاون پشتیبانی و عملیاتی مرکز تحقیقات اقتصاد ایران، مشاور رئیس دانشگاه علامه طباطبایی در امور فناوری و عضویت در شورای اداری دانشگاه از دیگر سوابق وی به شمار می‌رود.

دکتر نیسی همچنین دبیر کمیته ساماندهی امور پژوهشی دانشگاه علامه طباطبایی، رئیس کمیته ساماندهی و هدفمندسازی دوره‌های تحصیلات تکمیلی، عضو حقوقی شورای دانشگاه علامه طباطبایی، دبیر کمیته تخصصی دکتری پژوهش‌محور دانشگاه، عضو شورای کرسی‌های نظریه‌پردازی؛ نقد و مناظره دانشگاه، عضویت در شوراهای پژوهشی و شورای انتشارات دانشگاه، عضو شورای فناوری دانشگاه، عضو کمیته راه‌اندازی دوره‌های مجازی دانشگاه علامه طباطبائی و عضو کمیته حمایت و نظارت بر فعالیت‌های انجمن‌های علمی این دانشگاه است.

همچنین دکتر برومند در نامه جداگانه ای از خدمات دکتر جلال بختیاری، مدیرکل سابق دفترحمایت و پشتیبانی امورپژوهشی و فناوری وزارت علوم در طول تصدی این مسئولیت قدردانی کرد”.

انتهای پیام

منبع: خبرگزاری ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *