نهمین کنگره کشوری سوختگی با محوریت پیشگیری، درمان و بازتوانی “آسیب‌های الکتریکی”نهمین کنگره کشوری سوختگی مرکز تحقیقات سوختگی دانشگاه علوم پزشکی ایران ۱ و ۲ اسفند ۹۸ برگزار می‌شود.

به گزارش ایسنا، نهمین کنگره کشوری سوختگی در تاریخ‌های ۱ و ۲ اسفند ۱۳۹۸ به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی ایران در مرکز همایش‌های رازی برگزار می‌شود. 

محورهای این کنگره پیشگیری، درمان(سوختگی حاد و مزمن)، بازتوانی و پزشکی بازساختی است و متقاضیان شرکت در کنگره می‌توانند تا ۳۰ بهمن ماه در وبسایت کنگره به نشانی http://www.burn۲۰۲۰.ir/Default.aspx نسبت به ثبت‌نام در آن اقدام کنند.

از جمله اهداف این کنگره که از سوی مرکز تحقیقات سوختگی دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار می‌شود، می‌توان به ارتقای دانش، توانایی علمی و عملی دست اندرکاران نظام سلامت خصوصاً پزشکان و پرستاران فعال در حیطه سوختگی، ارتقای آگاهی مسئولین کشور در رابطه با مشکلات پیشگیری، درمان و بازتوانی سوختگی و افزایش آگاهی و اطلاعات عمومی جامعه اشاره کرد.

در این کنگره که حضور متخصصان سوختگی از سراسر کشور- اعم از پزشکان، پرستاران، کادر بازتوانی، مددکاران اجتماعی و… همراه خواهد بود- آخرین اطلاعات و تجربیات در زمینه‌های پیشگیری، درمان و بازتوانی در بیماران سوختگی تبادل شده و آخرین دستاوردهای تحقیقاتی و نوآوری‌ها در این حوزه ارائه خواهد شد. لازم به ذکر است بر اساس نظر کمیته علمی کنگره، در سال جاری مطالب مرتبط با پیشگیری، درمان و بازتوانی آسیب‌های الکتریکی در الویت خواهد بود.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی ایران، علاقمندان برای ارتباط با دبیرخانه نهمین کنگره کشوری سوختگی می‌توانند با تلفن ۰۲۱۸۸۲۴۹۷۷۵ تماس حاصل کنند یا با ایمیل infoburn۲۰۲۰.ir در ارتباط باشند.

انتهای پیام

منبع: خبرگزاری ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *