پایان‌نامه‌های دانشجویی برگزیده با موضوع مسائل و آسیب‌های اجتماعی تجلیل شدند«جشنواره ملی پایان‌نامه‌های دانشجویی با موضوع مسایل و آسیب‌های اجتماعی» با حضور دکتر غلامرضا غفاری معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، دکتر محبوبی معاون اجتماعی وزارت کشور، دکتر کوروش نوذری رییس دانشگاه مازندران و جمعی از اساتید و صاحب‌نظران این حوزه در سالن همایش دانشکده هنر و معماری دانشگاه مازندران برگزار شد.

به گزارش ایسنا، در روز نخست این جشنواره و در مراسم افتتاحیه، سخنرانان به اهمیت و ضرورت توجه به مقوله آسیب‌های اجتماعی و لزوم رویکرد علمی به آن پرداختند.

نشست تخصصی پیرامون آسیب‌های اجتماعی با حضور صاحب نظران این حوزه، برگزاری کارگاه آموزشی درخصوص الگوهای تدوین سیاست‌های پیشنهادی توسط دکتر شارع‌پور عضو هیئت علمی دانشگاه مازندران و هم‌چنین ارایه شفاهی پایان‌نامه‌های برتر جشنواره در حضور اساتید و صاحب‌نظران این حوزه‌، پایان‌بخش برنامه‌های روز نخست جشنواره بود.

دومین روز جشنواره در آغاز به گفت‌وگوی بین اساتید و دانشجویان شرکت‌کننده در جشنواره اختصاص داشت و در پایان، از ۱۱ نفر از صاحبان رساله برتر در سه گروه روان‌شناسی، علوم اجتماعی و حقوق با لوح تقدیر و هدایای نقدی تجلیل به‌عمل آمد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، جشنواره مذکور به همت معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه مازندران و با مشارکت معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و وزارت کشور برگزار شد و حدود ۲۴۰ پایان‌نامه دانشجویی در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری به دبیرخانه جشنواره ارسال شده است.

انتهای پیام

منبع: خبرگزاری ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *