پژوهشگران برتر حوزه زیستی حمایت می‌شوندستاد توسعه زیست فناوری طی فراخوانی اعلام کرده است که از پژوهشگران برتر حوزه زیستی حمایت می‌کند.

به گزارش ایسنا،  بر اساس اعلام ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی‌وفناوری ریاست جمهوری، پژوهشگران، پژوهشگران جوان و واحدهای پژوهشی برتر حوزه زیست فناوری سراسر کشور مورد حمایت قرار خواهند گرفت.

آیین‌نامه‌های گروه پژوهش، زیرساخت و توسعه فناوری ستاد توسعه زیست فناوری شامل حمایت از پژوهشگران برتر در حوزه زیست فناوری، حمایت از پژوهشگران برتر جوان در حوزه زیست فناوری، حمایت از مراکز پژوهشی برتر در حوزه زیست فناوری، حمایت از مقالات حوزه زیست فناوری، حمایت از پایان‌نامه‌های کارشناسی ارشد در حوزه زیست فناوری، حمایت از رساله‌های دکتری در حوزه زیست فناوری، حمایت از فرصت‌های مطالعاتی در حوزه زیست‌فناوری، حمایت از طرح‌های پژوهشی در حوزه زیست فناوری، حمایت از اقدامات بین‌المللی، حمایت از برگزاری نشست‌های تخصصی و فراخوان‌های پذیرش طرح‌های پژوهشی می‌شود.

مهلت داوری آثار تا 31 مرداد سال جاری است و علاقه‌مندان و فعالان حوزه زیست فناوری می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به آیین‌نامه‌های مندرج بر سایت ستاد توسعه زیست فناوری به آدرس biodc.isti.ir مراجعه کنند. 

انتهای پیام

منبع: خبرگزاری ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *