پژوهشگران برتر سال ۹۶ واحد علوم و تحقیقات معرفی شدندچهار پژوهشگر برتر سال ۹۶ واحد علوم و تحقیقات در حوزه‌های علوم انسانی، کشاورز و منابع طبیعی، علوم پایه و فنی و مهندسی با حضور معاون پژوهش و فناوری این واحد دانشگاهی معرفی شدند.

به گزارش ایسنا، موسی اکرمی، مهدی شمسایی مهرجان، داود درانیان و بابک رضایی افشار به عنوان پژوهشگران برتر واحد علوم و تحقیقات در سال ۹۶ در حوزه‌های علوم انسانی، کشاورز و منابع طبیعی، علوم پایه و فنی و مهندسی معرفی و تقدیر شدند.

 موسی اکرمی، نویسنده و مترجم و استاد تمام دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات در زمینه‌هایی چون مابعدالطبیعه، معرفت‌شناسی در حوزه فلسفه تحلیلی، فلسفه علم، تاریخ علم، فلسفه هنر و سیاسی فعالیت می‌کند و آثاری چون «کانت و مابعدالطبیعه»، «کیهان‌شناسی افلاطون»، «درآمدی بر تحلیل فلسفی» (جان هاسپرس)،  «فلسفه سیاسی معاصر» (رابرت گودین و فیلیپ پتیت) را تالیف و ترجمه کرده است.

 مهدی شمسایی مهرجان عضو هیئت علمی گروه شیلات، داود درانیان دارای دکتری فیزیک پلاسما و عضو هیئت علمی دانشکده فیزیک واحد علوم و تحقیقات و بابک رضایی افشار دانشجوی دکتری مهندسی پزشکی واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی هستند.

لوح‌های تقدیر این پژوهشگران برتر توسط فاطمه عزیزآبادی فراهانی سرپرست معاون پژوهش و فناوری واحد علوم و تحقیقات به این پژوهشگران اعطا شد.

به گزارش روابط عمومی واحد علوم وتحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی، این آیین در حاشیه مراسم رونمایی از دستگاه الکترومایوگرافی بیسیم در واحد علوم و تحقیقات برگزار شد.

انتهای پیام

منبع: خبرگزاری ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *