کارگاه دانشگاه علامه برای استادان دانشگاه اشراق افغانستانپژوهشکده فرهنگ پژوهی دانشگاه علامه طباطبائی، در راستای زمینه‌سازی برای دستیابی به اهداف توسعه بین‌المللی دانشگاه، کارگاه بین‌المللی “روش تدریس” را برای ۱۷عضو هیئت علمی دانشگاه اشراق افغانستان، به مدت سه روز برگزار کرد.

به گزارش ایسنا، این کارگاه آموزشی به دنبال سلسله نشست‌ها و برنامه‌های پژوهشکده فرهنگ پژوهی دانشگاه در حوزه افغانستان و در راستای اجرای تفاهم‌نامه همکاری دانشگاه علامه طباطبائی و دانشگاه اشراق افغانستان برگزار شد.

طرح درس، روش‌ها و فنون تدریس، مدیریت کلاس درس، تجارب عمل تدریس و نیز برقراری ارتباط موثر با دانشجو از جمله مباحثی بود که در این کارگاه آموزشی مطرح شد.

در افتتاحیه این کارگاه، دکتر شجاع احمدوند، معاون آموزشی دانشگاه علامه طباطبائی، دکتر فائز دین‌پرستی صالح، رئیس حوزه ریاست و روابط عمومی و رئیس پژوهشکده فرهنگ پژوهی و دکتر ماندانا تیشه‌یار، مدیر دفتر همکاری‌های علمی بین‌المللی درباره دانشگاه علامه طباطبائی و هدف از برگزاری این کارگاه و مباحثی که در این کارگاه ارائه خواهد شد، سخنرانی کردند.

بنا بر اعلام روابط عمومی دانشگاه علامه طباطبایی، دکتر حسین عبدالهی، دکتر غلامرضا یادگارزاده، دکتر ابوالفضل دلاوری و دکتر حمیدرضا رحمانی‌زاده دهکردی از جمله مدرسان این کارگاه علمی بودند و مسئولیت اجرای این کارگاه بر عهده دکتر حسین عبدالهی، عضو هیئت علمی دانشگاه علامه طباطبائی است.

انتهای پیام

منبع: خبرگزاری ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *