کار فناورانه باید در جهت تامین نیازهای کشور و تولید محصول باشدرییس پژوهشکده معتمد جهاددانشگاهی در جمع پژوهشگران معتمد با اشاره به اینکه دغدغه اصلی ما دراین مرکز علمی تامین نیازهای کشور با انجام کارهای فناورانه است؛ تاکیدکرد: فعالیت‌های علمی ما باید در جهت تامین نیازهای کشور و با سرعت و پشتکار تحسین برانگیز و هدف تولید محصول، انجام شود.

به گزارش ایسنا، دکتر کیوان مجیدزاده در مراسمی به مناسبت هفته پژوهش، توسعه ایده‌های محصول محور با همکاری چندجانبه دپارتمان‌های پژوهشی در میان مدت را از مهمترین استراتژهای این مرکز عنوان کرد.

وی در ادامه وجود فرهنگ سازمانی را در پژوهشکده معتمد از مهمترین پتانسیل های ایجاد شده در این مرکز برشمرد و افزود: همکاری تنگاتنگ پژوهش و فعالیت‌های بالینی در جهت خدمت به بیماران و رفع نیازهای واقعی کشور در این زمینه، که در معدود مراکز علمی دنیا می‌توان آن را دید؛ پتانسیل ویژه‌ای است که جایگاه شکوفایی بالایی را در پژوهشکده داراست.

طبق اعلام روابط عمومی جهاد دانشگاهی، در این برنامه که با گزارش عملکرد سالانه معاونت پژوهشی همراه بود، برنامه‌های ویژه‌ای از جمله سخنرانی سریع علمی توسط دانشجویان و پژوهشگران برگزار شد.

انتهای پیام

منبع: خبرگزاری ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *