گسترش همکاری علمی دانشگاه الزهرا (س) با دانشگاه مذاهب اسلامیتفاهم‌نامه همکاری علمی و پژوهشی میان دانشگاه الزهرا (س) و دانشگاه مذاهب اسلامی به منظور ارتقای سطح تعاملات و همکاری‌های علمی به امضای رؤسای دو دانشگاه رسید.

به گزارش ایسنا، دکتر مهناز ملانظری در نشستی که در حاشیه امضای این تفاهم‌نامه برگزار شد، اظهار کرد: امکانات و توانمندی‌های موجود در دانشگاه مذاهب اسلامی و اقدامات و فعالیت‌های خوب بین‌المللی این دانشگاه ما را در این همکاری یاری می‌کند و می‌توانیم گام مؤثری در جهت معرفی توان علمی، پژوهشی و اجرایی زنان مسلمان ایرانی به جهانیان برداریم.

حجت‌الاسلام مختاری، رئیس دانشگاه مذاهب اسلامی نیز با اشاره به توانمندی‌ها و ظرفیت‌های دانشگاه الزهرا (س) به ویژه دو مرکز آزفا و مرکز پوشکین گفت: این پتانسیل خوبی برای شروع همکاری در جهت آموزش زبان فارسی به دانشجویان بین‌الملل دانشگاه مذاهب اسلامی و آموزش زبان روسی به دانشجویان و استادان ایرانی در دانشگاه مذاهب اسلامی خواهد بود.

بر اساس اعلام روابط عمومی وزارت علوم، در این نشست همچنین بر مشارکت دو دانشگاه در انتشار نشریه‌ای علمی تخصصی به زبان انگلیسی تاکید شد.

انتهای پیام

منبع: خبرگزاری ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *