۷ پژوهشگر دانشگاه کاشان در جمع پژوهشگران یک‌درصد برتر جهانهفت پژوهشگر دانشگاه کاشان، بر اساس اعلام پایگاه‌های ESI و WOS، در جمع پژوهشگران یک درصد برتر جهان قرار گرفتند.

به گزارش ایسنا، دکتر مجید منعم‌زاده، معاون پژوهش و فناوری دانشگاه کاشان  با اعلام این خبر گفت: براساس اعلام پایگاه استنادی علوم جهان اسلام، دکترسیدعلیرضا اشرفی، دکترعباس سعادتمندی و دکتراکبر محبی اعضای هیات علمی گروه ریاضیات دانشگاه کاشان، دکترمسعود صلواتی نیاسر عضو هیات علمی گروه شیمی، دکترعلی قربان پور آرانی، دکترمحمد عارفی و دکتررضا کلاهچی پژوهشگران گروه مهندسی دانشگاه کاشان در جمع یک درصد نویسندگان برتر جهان در حوزه‌های پژوهشی قرار گرفتند.

وی خاطر نشان کرد: در این ارزیابی که با بررسی سوابق پژوهشی محققان در بازه زمانی ۱۰ ساله و با روش‌شناسی پیشرفته شناسایی از پایگاه استنادی ESI و WOS مورد مطالعه قرار گرفته است، سه شاخص استنادات کل به مقالات نویسنده، تعداد متوسط خوداستنادی به ازای هرمقاله و متوسط درصد خوداستنادی یک نویسنده به عنوان معیارهای مهم ارزیابی مورد استفاده قرار گرفته‌اند.

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه کاشان گفت: طبق گزارش معاونت پژوهش و فناوری پایگاه استنادی علوم جهان اسلام، دکترسیدعلیرضا اشرفی با تعداد کل ۱۹۷ مقاله و شاخص H-index معادل ۲۲، دکترعلی قربان‌پور با تعداد کل ۱۵۴ مقاله و شاخص H-index معادل ۲۹ و دکتر عباس سعادتمندی با تعداد کل ۳۷ مقاله و شاخص H-index معادل ۱۷ موفق به کسب این عنوان شدند.

وی خاطر نشان کرد: براساس اعلام این پایگاه همچنین دکترمسعود صلواتی نیاسر در سه حوزه موضوعی شیمی، علوم مواد و مهندسی با تعداد کل ۶۱۹ مقاله و دکترمحمد عارفی با تعداد کل ۷۴ مقاله و دکتررضا کلاهچی هم با تعداد کل ۹۱ مقاله در جمع پژوهشگران یک درصد برتر جهان قرار گرفتند.

انتهای پیام

منبع: خبرگزاری ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *