۹۸ برگزیده دانشگاه پیام نور کشور در اصفهان تجلیل شدندایسنا/اصفهان در آئین نکوداشت هفته پژوهش و تقدیر از پژوهشگران برتر دانشگاه پیام نور کشور از ۹۸ برگزیده این دانشگاه در اصفهان تقدیر شد.

در این مراسم اعضای هیئت علمی، اساتید، دانشجویان، پژوهشگران و کارکنان دانشگاه های پیام نور کل کشور در دانشگاه پیام نور اصفهان تجلیل شدند. همچنین در حاشیه این مراسم از مرکز نوآوری دانشگاه پیام نور اصفهان بازدید شد.

به گزارش ایسنا، رئیس دانشگاه پیام نور اصفهان امروز (پنج شنبه) در آیین نکوداشت هفته پژوهش و تقدیر از پژوهشگران برتر دانشگاه پیام نور کل کشور در اصفهان، اظهار کرد: در این جشنواره پژوهشگران عرصه پژوعش فناوری و نواوری از ۳۱ استان کشور برگزیده و معرفی می شوند. 

مهدی یوسفی افزود: در حال حاضر دانشگاه پیام نور توانسته در کنار دانشگاه های مطرح در حوزه پژوهش و فعالیت های دانش بنیانی حضور داشته باشد.

وی با بیان اینکه دانشگاه پیام نور در حال حاضر در کشور پذیرفته  شده است، تصریح کرد: پتانسیل های بالای این دانشگاه برای همه شناخته شده است.

یوسفی تعدد قراردادها و تفاهم نامه ها از مظاهر رشد و پیشرفت این دانشگاه اعلام کرد و گفت: زمینه تسهیل فرآیندهای دانشگاه با امضای تفاهم نامه های متعدد فراهم شده و امیدواریم در مسیر پیشرفت به خوبی حرکت کنیم.

وی با اشاره به شعار هفته پژوهش با عنوان “پژوهش کاربردی، رمز ارتباط موثر با صنعت و کارآفرینی” خطاب به اعضای هیئت علمی دانشگاه گفت: این شعار همت جمعی اعضا را می طلبد که پژوهش ها را به سمت کاربردی شدن پیش ببرند. باید خود و بقیه را تشویق کنیم به این سمت برویم تا موجبات رشد این زمینه بیش از پیش فراهم شود.

رئیس دانشگاه پیام نور اصفهان با تاکید براینکه زمان پژوهش های انتزاعی گذشته است، گفت: در جلسات متعدد با بخش صنعت، آنها از نیاز به تقاضای کاربردی و مسئله محور بودن پژوهش ها صحبت می کنند.

یوسفی از امضای تفاهم نامه با کانون کارفرمایان خبر داد و افزود: امیدوارم مسیر پیشرفت دانشگاه پیام نور با سرعت بیشتر حرکت کند.

انتهای پیام

منبع: خبرگزاری ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *